Profil firmy

Naša spoločnosť Vladimír Dostál, zemní práce a autodoprava vznikla v roku 1990. Postupom času sa rozrástla a v súčasnosti zamestnáva približne stovku zamestnancov.

Zaoberá sa autodopravou, zemnými prácami, prácami v stavebníctve, búracími prácami a recykláciou sutín zo stavieb. S rozvojom firmy došlo k podstatnej modernizácii a rozšíreniu strojového parku. Na presuny techniky je firma vybavená štyrmi ťahačmi a podvalníkmi Noteboom a Goldhofer. Pre rozšírenie činnosti firmy je dôležitá i prevádzka medzinárodnej kamiónovej dopravy so svojimi špičkovo vybavenými kamiónmi.

Na zemné práce je spoločnosť vybavená modernými strojmi Cat od firmy Phoenix-Zeppelin. Ide o celkovo šestnásť bagrov - od traktorbagrov, kolesových bagrov až po ťažké pásové bagre vybavené i kladivami a hydraulickými nožnicami pre demolačné práce a práce v lomoch.

Nevyhnutné je vybavenie dozérmi CAT, ktorých sme v súčasnosti schopní nasadiť celkom osem. Pre obslužné práce využívame i vlastné nakladače od malých šmykových až po ťažké nakladače CAT 972 a 980 a teleskopické nakladače CAT TH 62 a TH 460 B.

Ponúkame a využívame tiež vlastné špeciálne stroje, gradery Komatsu a New Holland, ťažké vibračné valce CAT CS 663E a CS 583E. Pre zaistenie služieb a spokojnosť zákazníkov je firma vybavená aj upratovacími a kropiacimi strojmi, rotačnými kefami na traktoroch a špeciálom s nadstavbou na upratovanie komunikácií MB Atego.

Na účely prepravy zeminy a sypkých materiálov vlastníme dostatok nákladných vozov 6x6, 8x8 a dumpry CAT 330. Celkový park nákladných vozidiel presahuje štyridsať strojov. Pre dlhšie prevozy sme vybavení súpravami s vlekmi.

Na demolačné práce a recykláciu stavebnej sutiny je využívaný čeľusťový drvič Hartl Powercrusher PC 12 a pásové bagre s kladivami a hydraulickými nožnicami. Medzi najväčšie realizované akcie patria demolácie hál v Tatre, výrobných hál v Škode Mladá Boleslav alebo demolácia sila Biocel Paskov.

Podieľali sme sa na rade významných projektov a stavieb. K tým najvýznamnejším patrí nemalý podiel na prácach pri budovaní diaľnice Olomouc - Ostrava alebo na príprave stavby veľkých obchodných centier pre Kaufland, Hornbach, Hypernovu, Stop Shop, Globus, Porsche Olomouc a iné.

Výrobky, činnosti

Autodoprava

Moderný strojový park - sklápače Scania, Man, Mercedes - 6x6, 8x8, nosič kontajnerov Iveco, kropiace, upratovacie stroje.

Demolácie

Ponúkame demolačné práce -skúsené osádky s bagrami CAT 322 a CAT 325 vybavenými kladivami a hydraulickými nožnicami. Drvenie a recyklácia drvičom Hartl PC12.

Preprava nadrozmerných nákladov

Ponúkame prepravu podvalníkmi Goldhoffer a Nooteboom s nosnosťou do 80 t.

Medzinárodná preprava

Ponúkame prepravy akýchkoľvek druhov tovarov na území celej EÚ. Náš vozový park obsahuje nielen plachtové návesy o výške 2,8 m ale tiež návesy s výškou 3 m.

Zemné práce

Ponúkame kompletné strojové vybavenie od rýpadlo-nakladačov až po ťažké pásové bagre, dozery a nakladače, pre kompletné dodávky aj vlastných skúsených stavbyvedúcich.

Recyklácia - drvenie stavebných sutín

Drvič Hartl s kompletnou osádkou - nakladač, bager, odvoz.

Do pozornosti - neprehliadnite ďalšie dôležité informácie o našej spoločnosti, ktoré nájdete vo firemnom profile a firemných novinkách.

Kontakt

Email: info@zemniprace-dostal.sk
Adresa: Vladimír Dostál, zemní
práce, autodoprava, s.r.o. -
organizačná zložka
Ku Bratke 11
934 05 Levice