Novinky z firmy Vladimír Dostál

Subdodávka prác na rýchlostnej ceste R1

08

2010

Najvýznamnejším projektom je subdodávka prác na rýchlostnej ceste R1, kde spoločnosť poskytuje služby v oblasti stavebných strojov a automobilov a komplexne zabezpečuje pridelené úseky stavby. Náročnosť projektu si vyžaduje plné nasadenie techniky a pracovníkov. Tento rok je rokom nepredvídateľného počasia, ktoré v podstatnej miere vplýva na prácu a časový harmonogram výstavby. Úspešne zvládať sa ich darí aj vďaka obetavosti ľudí, ktorí prispievajú k vznikajúcemu úspešnému projektu rýchlostnej cesty R1. Čítaj ďalej ...

Spoločnosť Vladimír Dostál – zemní práce a autodoprava má svoju pobočku už aj na Slovensku

04

2010

Na Slovensku vznikla nová pobočka českej spoločnosti Vladimír Dostál – zemní práce a autodoprava, ktorá sa zaoberá autodopravou, zemnými prácami, prácami v stavebníctve, búracími prácami a recykláciou zemín a sutín zo stavieb a skrýviek.
Na naše otázky odpovedá Ing. Marián Hanuska, odborník ktorý sa problematikou stavebných strojov zaoberá viac ako 20 rokov, bývalý konateľ organizačnej zložky firmy Vladimír Dostál - zemní práce a autodoprava na Slovensku. Čítaj ďalej ...

Spustená nová internetová prezentácia

03

2010

S radosťou vám môžeme oznámiť že bola spustená nová internetová prezentácia slovenskej organizačnej zložky spoločnosti Vladimír Dostál – zemní práce a autodoprava. Nájdete tu informácie o našich možnostiach a o strojovom a vozovom parku, ktorý je vám k dispozícii. Samozrejme, pravidelne budú pribúdať informácie o dianí v našej spoločnosti, o realizovaných zákazkách a podobne. Tešíme sa z vašej návštevy.

Neprehliadnite

Prinášame vám zaujímavý rozhovor s bývalým konateľom slovenskej organizačnej zložky našej spoločnosti, Ing. Mariánom Hanuskom. Viac informácií.

Podrobné informácie o našej firme a jej možnostiach nájdete v profile firmy.

Kontakt

Email: info@zemniprace-dostal.sk
Adresa: Vladimír Dostál, zemní
práce, autodoprava, s.r.o. -
organizačná zložka
Ku Bratke 11
934 05 Levice